Kanada Dil Okulları

Kanada dil okulları Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS hazırlık kursları verilmektedir. Kanada’ya sertifika, diploma programları için pek çok öğrenci tarafından tercih edilmektedir.

Kanada güvenilir ve İngilizce dil eğitimi kalitesi yüksek standartlarda olduğu için bu ülkeyi seçerler.

Kanada dil okulu öğrencilerinin çalışma izni yoktur ancak üniversite eğitimi alan öğrenciler 6.aydan sonra çalışma izni çıkartabilirler.

Liman şehri Vancouver dil eğitimi için çok tercih edilen bir şehirdir.

Ontario Gölü’nün Kuzey kıyısında bulunan Toronto Kanada’nın en büyük ve en kozmopolit şehridir.

Calgary ise geçtiğimiz son yıllarda hızla gelişen Calgary Stampede festivali binlerce turisti şehre çekmektedir.

Montreal Kanada’nın Quebec eyaletinde nüfusunun çoğunu Fransız Kanadalılar oluşturur. Şehirde hem İngilizce hem Fransızca resmi dildir. Kanada’da Fransızca eğitim almak isteyen öğrenciler için de idealdir.

Kanada dil okulları özellikle kış aylarında İngilizce eğitim kurslarında kampanyalar uygulamaktadır. Bu nedenle çok sayıda öğrenci Kanada’da dil okullarını kış aylarında tercih eder.

Türk öğrenciler genelde Vancouver, Toronto ve Montreal dil okulları İngilizce eğitimi seçmektedir. Sizin için mutlaka bir Kanada dil okulu mutlaka var.

Kanada, hem İngilizce hem de Fransızcanın resmi dil olduğu bir ülkedir. Kanada Quebec eyaletinde pek çok işi Fransızca konuşur. Quebec, Kanada’nın en büyük şehirlerinden biridir.

Kanada Dil Okulları Konaklama Seçenekleri

Kanada dil okulları, yüksek kalite standartlarında eğitim vermekte ve konaklama da birçok seçenek vardır. Aile yanı konaklama genelde tercih edilir. İsterseniz öğrenci yurtları ve apart daire de kalmayı tercih edebilirsiniz.

Kanada Dil Okulları

Infoyed Yurtdışı Eğitim birçok dil okulları ile anlaşmaları vardır.

ILAC Vancouver, Toronto,

ELS Vancouver, Toronto,

LSI Vancouver, Toronto,

ILSC Montreal, Toronto, Vancouver,

EC Montreal Toronto, Vancouver,

St.Giles  International Vancouver,

Eurocentres Toronto, Vancouver

CLLC Toronto, Halifax, Ottowa

Stafford House Toronto, Calgary

Sprachcaffe Dil Okulları Toronto, Calgary, Ottowa, Montreal,

Kanada Dil Okulu Fiyatları

Kanada dil okulu fiyatları, İngiltere, Amerika ülkelerine göre kurs, konaklama ücretleri ve yaşam giderleri oldukça düşüktür.