Avustralya Dil Okulları

Avustralya Dil Okulları, yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından son yıllarda çok tercih edilmektedir. Avustralya Dil Okulları, İngilizce öğrenmek için en doğru tercihtir.

Ekonomik Avustralya dil okulu fiyatları ve uygun yaşam giderlerine sahiptir. Avustralya dil okulu öğrenci vizesine sahip tüm yabancı öğrencilere haftalık 20 saat çalışma izni verilmesi tercih nedenidir. Avustralya’da d çalışarak hem harçlığınızı çıkarabilir, pratik yapma imkânına sahip olabilirsiniz.

Avustralya’da Dil Eğitimi

Avustralya’da dil eğitimi alacak öğrencilerin haftalık minimum 25 saat ders almaları gerekmektedir. Özellikle uzun süreli dil eğitimi almayı planlayan öğrenciler için Avustralya dil okulları doğru ve ekonomik bir seçenektir.

Avustralya’da Öğrenci Olmak

Dünyanın en güvenli ülkelerinin başında gelen Avustralya’da öğrenci olmak bir çok anlamda avantaj sağlamaktadır: Güvenli bir ülkede yaşamanın rahatlığı, çalışma izni, eğitim ve yaşam standartlarının yüksek olması öğrencilerin her zaman ilgisini çeken en önemli unsurlardır. Öğrenciler, başta Sydney, Melbourne olmak üzere çoğunlukla Brisbane ve Perth şehirlerindeki merkezlerimizde eğitim almayı ve yaşamayı tercih ederler.