İngiltere Yaz Okulları

Yurtdışı yaz okulları deyince ilk tercih edilen ülke mutlaka İngiltere’dir.

Temsilciliğini yaptığımız tüm İngiltere yaz okulları British Council kalite onayını almıştır.

Brighton, Manchester, Bournemouth, Portsmouth, Brighton, Leeds, Oxford, Cambridge gibi şehirlerde bulunan yaz okulu tercih edebilirsiniz.

İngiltere yaz okulları öğrencilerin yaş gruplarına ve İngilizce seviyelerine göre ayrılmış pratik eğitim ve aktivitelerden oluşuyor.

Günlük Ders Programı;

Sabah kahvaltı sonrasında öğlene kadar 12.30’a kadar İngilizce dil eğitimi alırlar. Dersler öğrencilere yaş ve İngilizce seviyelerine uygun sınıflarda verilir. Genellikle haftalık 15-20 derstir. Farklı ülkelerden gelen öğrencilerin bulunduğu uluslararası sınıflarda birbirleri ile İngilizce pratik yaparak interaktif dil eğitimi alırlar.

İngiltere Yaz Okulu aktivite programları öğleden sonraları genellikle gezilerden oluşur. Tüm aktiviteler grup liderleri kontrolünde gerçekleştirilir.

Kaliteli eğitim imkânları ve çeşitli aktivite programlarından dolayı Amerika yaz okulları tercih edilmektedir.

İngiltere yaz okulu aktiviteleri futbol, basketbol, tenis, yüzme, binicilik gibi değişik sporlar tarihi yerleri, alışveriş merkezleri, müze ziyaretleri içerir.

İngiltere yaz okulları dil eğitimi ve aile yanı – yurt konaklama seçenekleri, tam pansiyon şeklinde sunar. İngiltere yaz okulu aile yanı konaklama sadece 16 yaş ve üstü öğrenciler içindir. Aile yanı konaklamada öğrenciler 2 -3 kişilik odalarda tam pansiyon olarak hizmet alırlar.

Tüm yaş grupları için yurt konaklama hizmeti verilir.