Malta Sicilya’nın güneyinde yer almaktadır. Malta takımadaları Malta, Gozo ve Comino adalarıdır. Malta adasında 2 dil konuşulmaktadır. Maltaca ve İngilizcedir. Malta halkının tamamı İngilizce bilmektedir.

İngiltere ve Amerika’da bulunan birçok dil okullarının şubesi Malta’da bulunmaktadır. Malta Türkiye’ye yakın olması nedeniyle İngilizce öğrenmek isteyenler için mükemmeldir.

Malta’nın tarihi güzellikleri, ulaşım kolaylığı, çeşitli çeşitli aktiviteleri, misafirperver halkı vardır.

Malta dil okulları İngilizce dil eğitimi kurs ve konaklama ücretleri diğer ülkelere göre daha ekonomik olması da tercih sebebidir.

Yaz aylarındaki Malta dil okulu İngilizce programları kış aylarına göre daha yüksektir. Malta dil okulu fiyatları Eylül-Mayıs ayları arasında daha ekonomik olmaktadır. Bu aylarda uçak biletleri de ucuzdur.

Malta dil okulu Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Özel Dersler, İş İngilizcesi, TOEFL, IELTS gibi sertifika programları sunmaktadır.

Malta’da dil okulları aile yanı, yurt ve apartman dairesi, hostel, öğrenci evi gibi konaklama alternatifleri sunar. Malta’da aile yanı konaklamaları dil okuluna yakın mesafesindedir.

Kış ayları bahar gibi hafif geçer,  yaz aylarında güzel kumsallarda aktiviteleri olan ve kaliteli eğitim veren birçok Malta dil okulundan herhangi birisine kayıt olabilirsiniz.

Uygun Fiyatla İngilizce Öğrenmenin Ülkesi Malta

Malta dil okulları, kurs ve konaklama fiyatları bakımından İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelere göre daha ekonomik olması nedeniyle İngilizce öğrenmek isteyenler tarafından çok tercih edilmektedir. Malta adası EC, ESE, Linguatime, Sprachcaffe, Clubclass, ELA, LSI, GVA, İH, İnlunguatime gibi birçok dil okulu bulunur.

Malta dil okulları İngilizce öğrenmek isteyenler için başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar her öğrenci için geniş seçenekler sunmaktadır.

Güzel iklimi, sahilleri ve tarihi ile Malta, eski bir İngiliz sömürgesi olması nedeniyle hem kültürel hem de yaşam biçimi olarak İngiliz tarzını yaşayan Malta adası Avrupa’nın da turistik merkezlerinden de birisidir. Malta, ılık kış ayları ve sıcak yaz sezonuyla herkesi memnun eden iklime sahiptir.

Malta Dil Okulları Fiyatları

Eğitim kalite ve içeriği ile İngiltere, Amerika ile denk olmasına rağmen Malta’da İngilizce dil eğitimi maliyeti daha ekonomiktir. Yaz aylarında dil okulu konaklama maliyetleri biraz yüksektir.

Malta Dil Okulu Konaklama

Malta’da en çok tercih edilen konaklama seçeneği, aile yanı ve apart dairelerdir. 8-18 yaşları öğrenciler genelde 3*-4* yıldızlı otel konaklamayı tercih etmektedir.

Bu seçeneklerin kalite ve fiyatı sizin tercihlerinize göre şekillenir. Dileyen öğrencilere aile yanı konaklama seçenekleri de sunulmaktadır.

Malta İngilizce Kursları

Malta dil okulları, İngiltere dil eğitimi standartlarında ve daha uygun fiyatlar ile İngilizce kursları sunmaktadır.

Malta hem İngilizce dil eğitimi hem de yaz tatilini geçirebileceğiniz tek ülkedir. İngiltere’de bulunan popüler okulların şubeleri Malta’da bulunur.  İngiltere dil okulları eğitim standardı Malta’daki dil

Malta’da dil okulları genel İngilizce, yoğun İngilizce, iş İngilizcesi,  TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlık ve sertifika programları sunmaktadır.

Temsilciliğini Yaptığımız Malta Dil Okulları

St. Julians

ESE Malta

EC Malta

ACE Malta

Maltalingua Malta

SPRACHCAFFE  Malta

Sliema

IELS Malta

LINGUATIME Malta

AM LANGUAGE Malta

Swieqi 

CLUBCLASS Malta

Link School of English Malta

Gzira

ELA Malta

Mellieha

ICTQ Malta

Valletta

Easy School of Languages

St.Paul’s Bay

GV Malta

İnfoyed Yurtdışı Eğitim Malta dil okulları Türkiye resmi temsilcilisi ve kayıt ofisidir. Malta dil okulları kayıtları yapılmaktadır. Vize işlemleri için ekstra ücret talep edilmemektedir.

İnfoyed Yurtdışı Eğitim uygun dil okulu seçimi, ekonomik uçak bileti temini, havaalanı karşılamaları, sağlık sigortası temini, konaklama yeri ayarlaması gibi hizmetleri de verilmektedir.

İnfoyed yurtdışı eğitim pek çok Malta dil okulları temsilciliğini yapmaktadır.