Malta Yaz Okulları

Malta’da deniz, güneş ve İngilizce eğitim ile güzel bir yaz tatili geçirebilirsiniz.

Günlük Ders Programı;

Sabah kahvaltı sonrasında 09.00-12.30’a kadar İngilizce dil eğitimi alırlar. Malta yaz okulları İngilizce dersler yaş ve seviyelerine uygun sınıflarda verilmektedir. Genellikle Malta yaz okulu İngilizce kursu haftalık 20 derstir. Farklı ülkelerden gelen öğrencilerin bulunduğu uluslararası sınıflarda birbirleri ile pratik yaparak interaktif İngilizce dil eğitimi alırlar.

Malta Yaz Okulları aktivite programları öğleden sonraları genellikle gezilerden oluşur. Tüm aktiviteler grup liderleri kontrolünde gerçekleştirilir. Hafta içi akşam aktivitelerde vardır. Hafta sonları da Gozo, Comino, Sicilya adası gibi aktiviteler bulunur.

Öğleden sonraları yapılan aktiviteler içinde futbol, basketbol, tenis, yüzme, su sporları gibi değişik sporlar da vardır. Malta yaz okulu aktiviteleri grup liderleri tarafından organize edilir ve gözetmenliğinde gerçekleşir.

Almanya yaz okulu aile yanı, otel (tam pansiyon) konaklama seçenekleri sunulur. Aile yanı konaklamalarda 16 yaş ve üstü öğrenciler 2 kişilik odalarda (yarım pansiyon) konaklar. Değişik yaş gruplarına göre otel konaklamaları mevcuttur. Otel konaklamaları 2-3-4 kişiliktir.

Malta Yaz Okulları

ESE Malta

Clubclass Malta

EC Malta

Sprachcaffe Malta